Individuální konzultace

Čeká vás přijímací řízení a rádi byste se pečlivě připravili?  Nevíte přesně, jaké jsou vaše silné stránky, kvality a jak je dobře prezentovat ?

Při konzultacích a tréninku se věnujeme několika oblastem sebepoznání. To je velmi důležité pro objevení a pojmenování vašich talentů, silných stránek a profesních úspěchů. Zároveň tak můžete získat více potřebné sebedůvěry.

V průběhu individuálních konzultací či tréninků si vyzkoušíte pohovor nanečisto a získáte potřebnou zpětnou vazbu. Naučíte se, jak zaujmout a čeho se vyvarovat.

Díky konzultaci, koučinku nebo individuálnímu tréninku přijímacího pohovoru, můžete snadněji nalézt odpovědi i na ty nejtěžší zapeklité otázky.  Nastartujete tak vaši novou kariéru rychleji.

Typy konzultací

1.Zpětná vazba k CV a motivačnímu dopisu (i v AJ) – služba ZDARMA

Napsali jste životopis a rádi byste se ujistili, že je dobrý? Chcete si být jistí, že váš motivační dopis zaujme? Ocenili byste profesionální konzultaci? 

Je to snadné! Odešlete svůj životopis (popřípadě i motivační dopis) na email: marta.nesbitt@gmail.com. V nejbližším možném termínu se vám ozvu s konkrétní zpětnou vazbou a připomínkami. Pokud bude potřeba větších změn, dám vám vědět, čeho by se měly týkat. Zpětnou vazbu poskytuji i pro CV v anglickém jazyce.

2.Kariérové poradenství

Nenašli jste ještě práci, která vás baví a naplňuje? Nevíte v čem jste vlastně dobří a jak se můžete lépe uplatnit? Jste absolvent a nevíte, kde by to pro vás mohlo být to pravé? Nebo se nacházíte v životní situaci, kdy cítíte potřebu změny?  Více zde…

3.Příprava na výběrové řízení

Chcete změnit práci, firmu nebo obor? Usilujete o povýšení? Zasáhly vás organizační změny? Nebo jste absolvent a začínáte s hledáním zaměstnání?   Více zde…

4.Příprava na pohovor

Chystáte se k přijímacímu pohovoru a cítíte se nejistí?  Nevíte, jak dobře prezentovat své kvality? Rádi byste se dobře připravili? Chcete si natrénovat odpovědi na otázky?   Více zde…

5.Jednorázová konzultace

Nevybrali jste si z nabídky konzultací? Potřebujete konzultaci na vybrané téma? Žádný problém. Zavolejte si o jednorázovou konzultaci na vámi vybrané téma.  Více zde…

Postup:

V případě Vašeho zájmu o konzultaci mne kontaktujte na tel: 731 272 304 nebo email marta.nesbitt@gmail.com. Získáte vstupních 15 min zdarma. Schůzky probíhají osobně v Praze, popřípadě je možné zvolit telefon či Skype.

3 Comments

* Denotes Required Field