Co říkají klienti

U většiny referencí naleznete pouze křestní jména mých klientů. Je to proto, že při své práci zůstávám diskrétní (a váš zaměstnavatel nemusí vědět vše…)

Zdeněk Z., Senior Channel Marketing Manager
Dobrý den Marto,
Váš kurz překonal má očekávání a pomohl mi udělat si obrázek o současném trhu práce a dal nahlédnout do způsobu práce personalistů.  Na základě Vašich rad a poznámek jsem věnoval nemálo hodin času kompletnímu přepracování svého CV do svěží modernější verze. Díky za pomoc. Zdeněk Z.
Petra V., HR Project Manager

Na kurzu mne nejvíce zaujal komplexní rozsah, konkrétní příklady z praxe, interaktivní přístup a moderní trendy. Sama jsem personalistka a pokud chce člověk novou práci, tak semináře a konzultace Marty Nesbitt mohu vřele doporučit. Marto, jdu si okamžitě předělat své CV a profil na Linkedin. Díky za vše. Petra

S paní Nesbitt jsem přišla do kontaktu nejprve virtuálně, když jsem využila její služby konzultace životopisu zdarma. Potřebovala jsem poradit, co v životopise změnit a vylepšit. Odpověď mi přišla téměř obratem. Její podněty mi životopis lépe strukturovaly a nyní jsou více jasné moje kompetence, zkušenosti a profesní cíle.

Po vylepšení mého životopisu jsem požádala o osobní konzultaci, kde jsme dále rozebíraly, kam chci směřovat a jak svých cílů dosáhnout. Marta vedla rozhovor profesionálně a její otázky odhalily fakta, která jsem o sobě dříve nevěděla. Následně jsme hovořily o tom, jak se na pohovor připravit, co jsou nejčastější otázky a jak se u pohovoru správně prezentovat. Martu Nesbitt hodnotím jako profesionálku, která své dlouholeté zkušenosti dokáže zprostředkovat a předat dále, na míru klientovi.

S Martou se velmi příjemně mluví, při svých konzultacích navazuje přátelskou atmosféru, která umožňuje klientovi otevřít se a v klidu o sobě uvažovat a přemýšlet. Za tuto zkušenost a cenné rady moc děkuji. Ivana

Ivana K., Marketingová specialistka
Paulina S., absolventka

Při kurzu jsem velmi ocenila osobní a pozitivní přístup lektorky. Získala jsem plno zajímavých a užitečných tipů, které mohu ihned uplatnit v praxi při získávání místa jako absolvent. Zaujalo mne, že  lektorka ze mně cílenými otázkami „vytáhla“ věci o mé praxi, pomohla mi je formulovat a spolu jsme dokázaly úplně změnit moje CV. Děkuji. Paula

Petr L., HR Comp & Ben Manager

Na kurzu jsem si uvědomil pravdivost, že když chce člověk práci, musí využívat komunikačních nástrojů současnosti. Zároveň jsem ocenil zkušenosti, které z lektorek byly znát a na co si dát při výběrovém řízení pozor. Nyní mám jasno jak postupovat, dozvěděl jsem se konkrétní kroky a dostal spoustu materíálů.  Také přístup lektorek je citlivý. Petr L.

Rozhodně kurz doporučuji! Pomohl mi v tom, jak uchopit i nepříjemné otázky. Utřídí myšlenky a nasměruje kam jít dál, jak se se situací vypořádat. Pomůže zvednout sebevědomí a přivede k poznání, že není třeba se podceňovat.

Eva Z., Manažerka kvality, auditorka

Kurz mi pomohl v orientaci a náhledu na nejednotné postupy uváděné na internetu. Různé pohledy dezorientují a ztěžují najít ucelený pohled na hledání a získání práce. Kurz mi pomohl podpořit moji motivaci.

Bohunka L., Mzdová účetní

Děkuji za skvělý kurz! Byl velmi zajímavý a hlavně pro mně byla přínosná analýza pohovoru. Také cvičení na sebepoznání mně posunuly o velký kus vpřed.

Martina R.

Zvolila jsem konzultaci u Marty Nesbitt, protože jsem se potřebovala připravit na výběrové řízení. Konzultace naprosto překonala moje očekávání.  Kromě kvalitní přípravy jsem si ujasnila i svoje silné stránky, moje budoucí směřování a cíle, i cestu, jak se k nim dostat. Pochopila jsem, že mít „slabé stránky“ je v pořádku…a spoustu dalších věcí. Co k tomu dodat? Snad jen to, že u výběrového řízení jsem uspěla :-)  A za to Marto díky moc!!

 

Andrea P., Key Account Manažerka

Na doporučení známé jsem si objednal konzultaci u Mgr.Marty Nesbitt. Hned podle zaslaných materiálů jsem pochopil, že příprava na výběrové řízení nebude jednoduchá záležitost. Nicméně z konzultace jsem odcházel nabitý informacemi i energií. Odnesl jsem si skvěle připravený životopis, motivační dopis a spoustu svých vlastních odpovědí na pohovorové otázky. Díky novému životopisu jsem byl pozván hned na dva pohovory, které oba dopadly výborně. Tato konzultace se mi určitě vyplatila.

Jan K., Specialista TM